fbpx

Здела

Бесплатна достава

180 ден

Compare
Шифра: 852962 Категорија:

Издржлив метален прибор за јадење во ресторан, бар, угостителство и дом, никогаш не грижете се за пукнатини и гребнатини.
– Може да се користи за зачини, сос топкање, сосови, овошје, маслинки, ореви, креми, желеа и сл.
– Идеално за секое за секоја пригода за јадење, без разлика дали е за скари на отворено, излети или за домашно јадење дома.
– Изработено од издржлив нерѓосувачки челик што се спротивставува на топли, ладни и кисели мешавини.
– Погоден за дома, ресторани, продавници за храна, угостителски сали, итн.

Димензии 9см