fbpx

Жардинерии Gerbet trio

Бесплатна достава

180 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 592898 Категорија:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место!

Саксиите може да бидат искористени на два начина и тоа:

1. Саксиите се дизајнирани така што може да се редат една врз друга;

2. Само со една саксија;

Саксиите се продаваат БЕЗ ПОДМЕТАЧ ! ! !

Подметачот се продава посебно!

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Димензии: 420мм х 420мм х 160мм

Kапацитет: 11литри