fbpx

Жардинерии 50см Тами 7л/zardinerija 50sm tami 7l

Бесплатна достава

75 ден

бела
кафеава
киви
лила
моха
розе
цигла
Исчисти
Compare
Шифра: 635011 Категорија:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Димензии: 470мм х 140мм

Kaпацитет: 7литри