fbpx

Жардинерии кука 36*17см пластика мат 002172

Бесплатна достава

119 ден

кафеава
киви
лила
сива
црвена
црна
Исчисти
Compare
Шифра: 002172 Категорија: Tags: ,

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секоја ограда!

Саксии кои на вашиот балкон ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Димензии: 360мм х 170мм

Kaпацитет: 6,5 литри

Димензии Недостапно
БОЈА Color

, , , , ,