fbpx

Жардинерии за ограда

Бесплатна достава

150 ден

Compare
Шифра: 002189 Категорија:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секоја ограда!

Саксии кои на вашиот балкон ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Димензии: 520мм х 170мм

Kaпацитет: 10литри