fbpx

Жардинериja саксија за ограда 20*17см-3л/zardinerija saksija na zakacuvanje na ograda

Бесплатна достава

69 ден

бела
бордо
бронзена
ванила
виолетова
дрво
жолта
зелена
златна
златни
кафеава
киви
крем
лила
лимета
моха
плава
портокалова
проѕирна
резеда
розе
светло плава
сива
сребрени
темно плава
теркиз
цигла
црвена
црна
Шарена
Исчисти
Compare
Шифра: 002165 Категорија: Tag:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секоја ограда!

Саксии кои на вашиот балкон ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Димензии: 200мм х 170мм

Kaпацитет: 3 литри