fbpx

Жардинерија 50см-9л дрво декор/zardinerija 50sm dekor drvo 9l

Бесплатна достава

279 ден

бела
златна
киви
лила
сива
црвена
црна
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Категорија: Tags: ,

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место!

Достапни во разни бои за секое место од вашиот дом и градина.

Саксиите имаат два одводи за вода кои се затвараат доколку ги користете во вашиот дом!

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Kaпацитет: 9л

Димензии: 53см х 17см