fbpx

Жардинерија – Gerber 1,2л

Бесплатна достава

40 ден

Compare
Шифра: 591501 Категорија:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Димензии: 220мм х 110мм

Kaпацитет: 1,2литри