fbpx

Жардинерија – Gerber 4л

Бесплатна достава

90 ден

Compare
Шифра: 592119 Категорија:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Димензии: 350мм х 150мм

Kaпацитет: 4литри