fbpx

Жардинерија Виена 14л /Zardinerija viena 14l

Бесплатна достава

360 ден

Compare
Шифра: 504646 Категорија:

Пластичната саксија во различни бои со екстра квалитет не само што импресионира со универзалниот изглед и прилагодливост,

погодна е и за на секоја ограда на затворено и отворено!

Саксии кои на вашиот балкон ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури од -20 до  + 50 ° C.

Димензии: 480мм х 210мм

Kaпацитет: 14литри