Звеса конец кафена 100х250

Бесплатна достава

250 ден

Compare
Шифра: 510431 Категорија: Tag:

Завесите се изработени од полиестерски влакна, кои се еколошки, издржливи и убави.

Лесно е да се инсталира,се користи каква било стандардна шипка за завеси за обесување. 

Дизајнот е едноставен прави убава атмосфера и стилски изглед, не само што може да блокира светлина, туку и инсекти и прашина.

Ширината и висината може да ги исечете сами. Ако ви треба подолго или пошироко, можете да ги прилагодите.

Може да се користи за семејниот ресторан, дневна соба, спална соба, бања, кујна, прозорец на вратата, декор за разделување
Исто и да се користи и за кафуле, канцеларија, салон, хотел, бар, иден декор.